JájsemRaibek

Je při běžných činnostech vždy postup správný?

Nebylo by lepší nejdřív spravit lampu a rozsvítit si a teprve až poté otevírat dopis z banky, aby nedošlo k jeho poškození?

Odpovědi
anonym

…je a ještě bych přidal zamyslet se sám nad sebou.

Mravenec

Jsem zvědavý jestli ti a otázka projde, včera jsem se slušně ptal proč rrihamirek dává takové divné otázky a někdo mi to smázl..

A nebylo by lepší, jít nejdřív k očnímu, vypočítat čísla v telefonu, vypočítač kolik částí má propiska, uvařit chápátí-kalóh… (Viz. rrihamirek1)

rrihamirek1

teda takové hulvátctví !!

je to pěkná ostuda, teď zuřím, naschlednanou.

JájsemRaibek

Mě by spíš zajímalo proč rrihamirek1 zuří? Padlo někde jeho jméno, přezdívka nebo jako něco podobného?

Mravenec

Ještě jsem zvědav, jak jeho zuřivost bude vypadat. 😁

Zřejmě se zamyslel a zjistil že by to mohl být on. 😁

Mravenec

Rího, dvakrát měř, jednou řež !

Mravenec

Pro Quentos, nebo ostatní. Ten vykřičník jsem teď oddělil schválně, pro vědomí, že jeho odpověď také není dobrá.