zjentek

Je pravdou, že za veškerým diskomfortem a disharmonií na Prajzské vězí El Ňiňo?

… Že tento El Ňiňo bude pěkný sviňo?

Nejlepší odpověď
Rokio

Velmi teplé léto, které Chlapec způsobuje, jistě může za nepohodu, a to nejen na Prajzské. Určitě jsou ale i další faktory, které nepohodlí způsobují.

Další odpovědi
Ametyst

Jestli si chceš udělat hlubší obraz toho, co de děje s klimatem a počasím, vyhledej si rozhovory s olomouckým profesorem, který se jmenuje Radovan Dluhy-Smith, a zabývá se geo-inženýrstvím a manipulací s počasím. Chemtrails jsou proti skutečnosti jen slabý odvar.

Pepa25

Ametyst: díky za odkaz na dalšího exota, pardon konzultanta, který „byl v Americe“ a rozumí všemu od reformy justice po počasí 😉