fcoop

Je pravdě-podobné,že hodně lidí vidí jen to,co chtějí sami vidět,i když realita je jiná?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Domnívám se, že ano. Převažuje subjektivní pohled na skutečnost, proto si lidé vybírají zpravidla jen to, co rádi vidí nebo slyší, co jim méně ubližuje, i když objektivní pravda je trochu jiná… Je důležité si uvědomit, že každá mince má rub a líc …

Další odpovědi
anonym

Ano

Urcite ano… protoze i ta realita je pro kazdeho jina. 🙂

  • iv-

Drap

Ano

Ano, hlavně ve veřejném životě a v politice. Jinak by to takhle nemohlo vypadat.

briketka10

Ano

Larissa

Ano

samicek333

Ano

venkovan

Ano

Stačí se podívat na vychrtlou modelku a nebo na českého politika. Taky vidí co chtějí, ač realita je zcela jiná.

fcoop

Mohlo by to souviset s pozitivním myšlením?
Nemohu se přece radovat z báječného světa atd., když vím,že......tisíce příkladů........

anonym

Urcite to souvisi s pozitivnim myslenim. Fcoopi .. 🙂 , urcite najdete i tisic pozitivnich prikladu … ! Mnou zacnete , ja jsem ten vas prvni priklad. ! 🙂
Pak tu mame nasi annas , andele , rosinku , kropitka, led , iceT , tooma , mosoje, dudu .. barnajku , rynka ,hannny …a dalsi a dalsi . Pak tu take mmame meho skoromanzela ( uz me ale nechce ).. no , ale za toho vlastne 3 body dolu … 🙂 … ten me zabije … 🙂.

Kdyz se podivate do nasi historie , bylo vzdycky hur . -iv-

anonym

Urcite to souvisi s pozitivnim myslenim. Fcoopi .. 🙂 , urcite najdete i tisic pozitivnich prikladu … ! Mnou zacnete , ja jsem ten vas prvni priklad. ! 🙂
Pak tu mame nasi annas , andele , rosinku , kropitka, led , iceT , tooma , mosoje, dudu .. barnajku , rynka ,hannny …a dalsi a dalsi . Pak tu take mmame meho skoromanzela ( uz me ale nechce ).. no , ale za toho vlastne 3 body dolu … 🙂 … ten me zabije … 🙂.

Kdyz se podivate do nasi historie , bylo vzdycky hur . -iv-

annas

„Budete-li myslet na dobro, uskuteční se! Budete-li myslet však na zlo, dostaví se zlo. Na cokoli myslíte, tím jste a to činíte v každé vteřině svěho života.“ – Joseph Murphy