JájsemRaibek

Je pravda, že voda z vyluhovaných nedopalků od cigaret je účinná proti mšicím?

Je pravda, že pokud nechám nedopalky vyluhovat a potom vodu scedím, mohu ji použít jako postřik proti mšicím?
A ještě mě zajímá, jestli to musím nějak naředit nebo zda stačí třeba do litru vody nasypat hafo těch špačků?

Nejlepší odpověď
zjentek

Je to tak, aplikuju a funguje to. Vajgly nemám, tak používám celé cigarety, poměr je – vytřepané cígo = litr vody, takže je to drahej špás, konev tě vyjde cca na 40kč, ale úžesně to na mšice zabírá. Dej si ten roztok do rozprašovače, takhle ušetříš hodně na cigaretách!

Další odpovědi
anonym

můj otec to dělal, ale nepamatuji se, jestli to bylo účinné. měl namočené v konvi hafo vajglů a už to neředil.