Savier

Je pravda že vagína „zraje“?

Věkem?

Odpovědi
elkon

Nevím kam chodíš na ty hlouposti, ale jestli jsi to zařízení někdy viděl, tak si odpovíš sám.

Filip84

Savier, Tys s nějakou „spolužačkou“ praktikoval z anatomie, nebo co? 🤪😂

Člověk, dokonce i ženy opačnýho pohlaví!, v podstatě od chvíle, kdy dospěje, stárne. Teďka i záleží na tom, jestli dotyčná měla děti, jestli je i rodila přirozeně, nebo šly císařským řezem, tím vším může být, tam dole, ovlivněna. Ale jinak se ten věk na ní nějak zvlášť neprojevuje, jako kunda fakt nemá vrásky! 🤣

Jenže se ten věk projevuje na její „majitelce“. Tak ženský to mají, v tomto ohledu, těžší, no, mateřství, ale taky přechod, třeba. Přechod u ženské a u mužského je, poněkud, rozdílný. Hodně rozdílný!

Jinak ale kunda fakt není 皮蛋, aby byla čím starší, tím lepší! 😂😂😂

Savier, tvl! 🙄🙃🙃🙃

michalds

Elkon jednou utrpěl úraz hlavy a jeho odpovědi jsou prostě takové......no prostě takové......

elkon

michalds, ty ani bez úrazu hlavy nedáš dohromady smysluplnou větu. Stačí se podívat do historie webu na tvé výplody.

Filip84

elkon: Víš co, to máš těžko: Tys, možná, někdy utrpěl ouraz hlavy (možná taky ne), leč arciť s ourazem hlavy, nebo bez, Ti ta hlava nešmatlá, na ty roky, vzdělání, etc. bych řekl, arciť poněkud laicky, že Tvý kognitivní funkce jsou spíše nadprůměrné.

Někdo třeba nespadl v porodnici na hlavičku, ani ho do ní nebili ve školce, nebo tak něco, ale stejně mu ta hlava šmatlá, šmatlala a šmatlat bude, protože furt přemýšlí nad tím, na co by si dal kalhoty, kdyby neměl nohy, jestli by v Yakutsku taky nemohly jezdit trolleybusy, nebo proč hovno smrdí. A pak se diví! 🤷🏽‍♀️

Jenže, víš co: pro pacienta s hlavou je každý, kdo není pacient s hlavou, blázen! 😂😂😂

michalds

Filip84: Já jsem věděl, že jsi tak trochu na palici 😁

Filip84

michalds: Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka! 😈

michalds

elkon : Nebuď drzej 😁

Savier

Elkon je v klidu :) Já si jeho odpovědí vážím… Je to jeden z mála seriozních uživatelů na tomto webu.

elkon

Savier – díky.

zjentek

Savier elkonovi můžeš klíďo věřit ten už ji na beton viděl bo on dobře ví že je to zařízení 🤷‍♂️

Savier

zjentek: Je to taková herní konzole, neboli zařízení 😉😁 Na hraní…