hapiky

Je pravda, že Rusové měli všechno a teď prohráli všechno?

https://www.re­flex.cz/clanek/ko­mentare/112855/bo­humil-pecinka-rusove-meli-vsechno-a-ted-prohrali-vsechno.html

Odpovědi
Kryšpín

Hapiky účel je splněn Rus poznal, že nebojuje proti Ukrajině ale proti západu tudíž nevyhraje sklady zbraní na obou stranách jsou částečně vyprázdněny a začne se opět kvalitně zbrojit. Rus má po vtákách Evropa nebude odebírat od Rusa plyn ani ropu a USA nám pomůže politici budou přednášet jako slibotechny a část prostého lidu bude trochu brblat, dál se nic nezmění.

led

Aj tu platí: Nehovor hop, kým neskočíš!

Pepa25

Ano. Díky za tip na zajímavý článek.
A navíc Rusové udělali strašně moc pro hlubší intergraci EU (i když to asi nebyl jejich záměr – ale fakticky to tak, protože najdou jsou možné věci, které byly ještě před pár měsíci nemyslitelné).

Kazatel

Dej pokoj a diskutuj si pod článkem.

da ny

Ne.
Nyní, jen zdánlivě.

hapiky

Kazatel: Tvou prosbu bych možná bral v úvahu, kdyby nebyla od trolla, který by byl moc rád kazatelem.