Miroslavst

Je pravda, že je čistota půl zdraví a špína celé??

Jak jsem četl, tak prý není zdravé se sprchovat-http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/220528-sprchovani-muze-zpusobit-nebezpecnou-infekci.html
Není lepší se tedy vůbec nemýt?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já říkám každý člověk by měla sníst ročně 1kg prachu. Čím větší úklid, hygiena tím víc alergiků.
Jistě taky uklízím ,ale nemám vysavač za 80tis. který zbaví domov všech mikrobů ....., ale když vidím jak to někdo přehání, děti pomalu vyrůstají ve sterilitě -to není moc dobré. Kdepak vezmou ty obranné látky?

Další odpovědi
irij

Je to pravda. A ta druhá půlka je špína, která vytváří imunitu.

led

Asi práve preto lekári mysleli, že ich na tú polovicu je veľa a tak dali výpovede…

panenka

Je to tři týdny co jsem u mě měla na návštěvě kámošku s klukama byli u mě 3 hodinky a já jí pak říkám kolem 19 hodiny kdy koupu své děti jestli nemám dát umýt i kluky že pak se s mojími dětmi můžou najíst a už je pak doma může dát spat.A její kluk mi řekl že se každý den nekoupou zůstala jsem hledět taky mi řekla že to není zdravé já ale své děti koupu každý den.

Radak

Já hlasuji pro nehygienickou čistotu. Tak, abychom se všichni cítili dobře.

MARTI-V

Děti se opravdu nemají koupat každý den. Je ale také velký rozdíl,zda je to miminko,které celý den sedí nebo leží a nespotí se,nebo zda je to pětileté dítě,které celý den lítá,blbne a je třeba červenec.To si nedovedu představit to dítě neumýt a jen ho poslat se převléct do pyžama a šup do postele!To by nebylo příjemné nikomu,když tedy nemluvim přímo o hygieně.
Takže můj názor je,že hygiena rozhodně ano,ale sterilní čistota ne!