Zlatý

Je pravda, že je čistota půl zdraví a špína celé??

Jak jsem četl, tak prý není zdravé se sprchovat-http://www.novinky.cz/…
Není lepší se tedy vůbec nemýt?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já říkám každý člověk by měla sníst ročně 1kg prachu. Čím větší úklid, hygiena tím víc alergiků.
Jistě taky uklízím ,ale nemám vysavač za 80tis. který zbaví domov všech mikrobů ....., ale když vidím jak to někdo přehání, děti pomalu vyrůstají ve sterilitě -to není moc dobré. Kdepak vezmou ty obranné látky?

Další odpovědi:

Bronzový

Je to pravda. A ta druhá půlka je špína, která vytváří imunitu.

Zlatý

Asi práve preto lekári mysleli, že ich na tú polovicu je veľa a tak dali výpovede...

Zlatý

Je to tři týdny co jsem u mě měla na návštěvě kámošku s klukama byli u mě 3 hodinky a já jí pak říkám kolem 19 hodiny kdy koupu své děti jestli nemám dát umýt i kluky že pak se s mojími dětmi můžou najíst a už je pak doma může dát spat.A její kluk mi řekl že se každý den nekoupou zůstala jsem hledět taky mi řekla že to není zdravé já ale své děti koupu každý den.

Bronzový

Já hlasuji pro nehygienickou čistotu. Tak, abychom se všichni cítili dobře.

Pokročilý

Děti se opravdu nemají koupat každý den. Je ale také velký rozdíl,zda je to miminko,které celý den sedí nebo leží a nespotí se,nebo zda je to pětileté dítě,které celý den lítá,blbne a je třeba červenec.To si nedovedu představit to dítě neumýt a jen ho poslat se převléct do pyžama a šup do postele!To by nebylo příjemné nikomu,když tedy nemluvim přímo o hygieně.
Takže můj názor je,že hygiena rozhodně ano,ale sterilní čistota ne!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.