dudu

Je pravda, že dnes má toto fáro docela slušnou sběratelskou hodnotu?

V sedmdesátých létech naložil Ježíšek našim dcerám na tu dobu docela sofistikovanou hračku. Bylo to šlapací auto zn. Moskvič, které mj. svítilo a troubilo. Protože bylo z poctivého plechu, hrávali si s ním ještě další generace dětí z rodiny, pak ale skončilo kdesi na skládce. Setkali jste se snad ještě někdo s tímto potěšením pro nejmenší a je něco pravdy na tom, že nyní je vyhledávanou sběratelskou raritou?

Nejlepší odpověď
Drap

Běžná cena se v současnosti pohybuje podle stavu cca 3000 – 12000 Kč. Někdy i více

Další odpovědi
dubraro

Ano, je to sběratelský artikl. Ostatně jako mnohé jiné hračky.

Kepler

Řekl bych, že sběratelskou cenu určitě má. Tahle dětská autíčka se vyráběla ve stejné automobilce, jako ta opravdická auta. Vzhledem k tomu, že mají solidní konstrukci, přežila dodnes. Dnešní plastové napodobeniny na baterky, které jdou do háje už tehdy, když se na ně škaredě podíváš, nesnesou srovnání.