Savier

Je pravda, že čím větší varlata, tím větší výron semene?

Odpovědi
aliendrone

Varlata se podílí na celkovém množství ejakulátu cca do 5%. Což je zanedbatelné. 🙂

Filip84

Kámoše pošli víš kam, debila, vole! 🙄😅

Velikost koulí nemá vliv na nic, ani na kvalitu semena, ani na to, kolik se ho dostane ven.

Semeno jsou, vlastně, takové „čudle“, jak červi, nebo ano!: larvy od americkýho brouka! 😅😎 Viděls, ne, jak ty larvy, nebo jiné „čudle“, lezou? No tak! 🤷‍♀️😅

No tak aby se to semeno dostalo tam, kde se dostat má, tak se smísí s tekutinou, kterou produkuje prostata (velmi zjednodušeně řečeno). Takže, velké kule, malé kule, to máš Wurst: „velká“ prostata (ale ne zvětšená, proboha)! 😎

Prostě na kvalitu výstřiku má vliv, krom proměnných věcí (jak jsi vzrušený, kdy jsi naposledy stříkal, atp.), správně fungující prostata.

VaclavZeman

Je to hloupost. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit.

marci1

Ne. Toto ovlivňuje testosteron. Čím víc testosteronu, tím větší výron semene.
Hormon testosteron významně ovlivňuje produkci semenných tekutin, jež pomáhají s pohyblivostí spermií. Čím více tedy muž testosteronu má, tím více se vyrábí spermií i tekutiny, a naopak – čím méně jej má, tím dochází k nižšímu výronu semene a také k nižší pohyblivosti spermií při ejakulaci.
🙂

Drap

Je to nesmysl. Kdo ti to nakukal?

Erikhuerra11

Ejaculation is a complex physiological process that involves the release of semen from the male reproductive system. Men often wonder whether the size of their testicles affects the volume of their ejaculation. This article explores whether there is a relationship between testicle size and ejaculation and whether Fildena 100 [https://medzpi­lls.com/produc­t/fildena-100-mg-sildenafil-citrate/ can help improve the quality and quantity of ejaculation.

annoconnell

Fildena 120 is a medication specifically designed to address the challenge of erectile dysfunction. It falls under the category of phosphodiesterase type 5 (PDE5) inhibitors. The active ingredient in Fildena 120 is Sildenafil Citrate, which is the same active component found in Viagra, a well-known ED medication. Sildenafil works by relaxing the blood vessels in the penis, allowing increased blood flow, which facilitates an erection.

VISIT: Fildena 120

Savier

Drap: Říkal mi to kdysi jeden kámoš, a dnes jsem si na to náhodně vzpoměl..