Miroslavst

Je pravda, že auto není trezor?

Necháváte v autě peněženku či jiné věci, když auto opouštíte?
http://www.po­licie.cz/clanek/pri­sel-o-spoustu-penez.aspx

Nejlepší odpověď
kvikal

my tam nic nenecháváme … proto nám kradou stěrače :(

Další odpovědi
Mili @

Tatíkovi ukradli přes rozbité okno z auta kabelku jeho kolegyně, jelikož ji nechala „pěkně na očích“, zatímco šli do obchodu.
A hádejte, kdo byli pachatelé…
Samozřejmě, že ztrátu nahlásili policii, poněvadž v kabelce měla paní všechny doklady, telefon a kdovíco všechno…
Jen o peníze nepřišla, pprotože peněženku si vzala s sebou!
Našel se akorát mobil, podle nějakého výrobního čísla, u paní, která ani „nevěděla, kde k němu přišla“.....

mojitek

V aute nenechavam nikdy vubec nic.Oni vam jsou schopni kvuli veci za 100 kč udelat skodu na aute za xxtisic. Pres noc jeste necham otevreny kastlik u spolujezdce-at hezky vidi,ze vniknutim do myho auta by si k penezum nepomohli

mj81

Vykradli mi auto parkující na dvoře restaurace, kde jsem s kamarády asi dvě hodiny seděl a mohl jsem kdykoliv vyjít ven. Škoda 5000 na autě, 1000 na ukradeném rádiu, pár korun na batohu a jeho obsahu (který byl pro mě nenahraditelný a penězmi se nedá nahradit) a to jsem ještě děkoval Bohu, Alláhovi i Manitouovi, že zloděj nezjistil, že v batohu jsou druhé klíče od auta.

kropitko

Nenechávám tam nic a když jo, tak to schovávám,aby to nebylo vůbec vidět.
Jinak myslím,že dnes už existuje takové zabezpečení aut, že by měl i dobrý zloděj problém z takového auta během chvíle něco ukrást problém.

kapka

Také v autě nic cenného nenechávám. A pokud už musím snažím se to přikrýt bundou, dekou.