Zlatý

Je pravda, že auto není trezor?

Necháváte v autě peněženku či jiné věci, když auto opouštíte?
http://www.policie.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

my tam nic nenecháváme ... proto nám kradou stěrače :(

Další odpovědi:

Bronzový

Tatíkovi ukradli přes rozbité okno z auta kabelku jeho kolegyně, jelikož ji nechala "pěkně na očích", zatímco šli do obchodu.
A hádejte, kdo byli pachatelé....
Samozřejmě, že ztrátu nahlásili policii, poněvadž v kabelce měla paní všechny doklady, telefon a kdovíco všechno...
Jen o peníze nepřišla, pprotože peněženku si vzala s sebou!
Našel se akorát mobil, podle nějakého výrobního čísla, u paní, která ani "nevěděla, kde k němu přišla".....

Zlatý

V aute nenechavam nikdy vubec nic.Oni vam jsou schopni kvuli veci za 100 kč udelat skodu na aute za xxtisic. Pres noc jeste necham otevreny kastlik u spolujezdce-at hezky vidi,ze vniknutim do myho auta by si k penezum nepomohli

Pokročilý

Vykradli mi auto parkující na dvoře restaurace, kde jsem s kamarády asi dvě hodiny seděl a mohl jsem kdykoliv vyjít ven. Škoda 5000 na autě, 1000 na ukradeném rádiu, pár korun na batohu a jeho obsahu (který byl pro mě nenahraditelný a penězmi se nedá nahradit) a to jsem ještě děkoval Bohu, Alláhovi i Manitouovi, že zloděj nezjistil, že v batohu jsou druhé klíče od auta.

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Nenechávám tam nic a když jo, tak to schovávám,aby to nebylo vůbec vidět.
Jinak myslím,že dnes už existuje takové zabezpečení aut, že by měl i dobrý zloděj problém z takového auta během chvíle něco ukrást problém.

Zlatý

kapka

Také v autě nic cenného nenechávám. A pokud už musím snažím se to přikrýt bundou, dekou.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.