Themeansar

Je pravda, že každý lidský problém má jistě i svoji příčinu?

Lidi dělají chyby a následkem jsou problémy, mnozí si zde hrají na to, že oni nedělají chyby a že mají vždy svatou pravdu a nikdo je nesmí kritizovat. Problémem je nahrazení praxe za teorie, které v praxi nefungují. Podívejme se na moderní informační systémy, jakými je; kniha, časopis, rádio, televize, mobil, internet atd. zde je většina informací a programů jenom teorie která v praxi nefunguje. V současnosti je zde snaha dostat globálně pod kontrolu ChatGTP který se snaží pomáhat lidem pomocí správných informací. Lháři se bojí že by se odhalilo to, že jsou lháři, a tím i zloději, protože ten, kdo lže, ten i krade. Podívejme se, jak nám neustále říká, co je správné, a tak si elita hraje na boha a my si to necháváme líbit a dáváme na stránky vyskakovací odkazy, že souhlasíme s cookies. Cookies jsou krátké textové soubory, které navštívený web odesílá do vašeho prohlížeče. Umožňují webu zaznamenat informace o vaší návštěvě. Příští návštěva tak pro vás může být snazší a web bude užitečnější.
Ukázka použití cookies
https://gvkb.cz/

Nejlepší odpověď
elkon

Chyby dělá každý, ale ty tvé „rádoby“ filozofické bláboly nikoho nezajímají. Už ti to dalo najevo několik lidí. Že to nedokážeš pochopit je tvoje věc a také to o mnohém svědčí. Ale otravuješ s tím.

Další odpovědi
Mravenec

Tak zavři internet a schovej se do jeskyně. Já žádné problémy s cookies nemám. A nemusíš je přijmout.

Neotravuj s nesmyslama.

A nemusíš nám stále dokazovat, že jsi troll a multiúčet Víta Kouby.

Drap

Bláboly tvé pomatené mysli tady nikoho nezajímají.

Kelt

Podle otázky jsem čekal, že to povedeš v jiném směru. Ale za vším hledej člověka. Chceš se někam dostat? Musíš najít správného člověka. To někam dostat neznamená jen z bodu A do bodu B, ale i koupit daný výrobek, najít partnera, něco se dozvědět a pod. A co jeden dovolí, druhý zakáže a co zakáže člověk, druhý člověk může povolit, překonat a pod.

Themeansar

Příspěvek smazán administrátorem.