zett

Je práce ve fastfoodu tak hrozná, jak to vypadá, nebo ne? A co je lepší: prodavačka, nebo práce ve fastfoodu?

Hledám brigádu, a tak mě zajímá, co byste dělali radši vy nebo co vám přijde lepší:
prodavačka, nebo práce ve fastfoodu? A je práce ve fastfoodu tak hrozná a chaotická, jak na první pohled vypadá? A kam byste popřípadě šli? McDonald's, KFC, Bageterie, nebo Burger King?

Odpovědi
elkon

Nemůžeš dělat prodavačku, když neumíš počítat, ale zakládat zboží do regálů v marketu umí i cvičená opice. Tak to nebude problém.

Rokio

Pracoval jsem jako prodavač ve školní prodejně a bylo to tam docela fajn. Práce byla různorodá a nenudil jsem se.

Řekl bych, že práce v prodejně s potravinami je lepší než zaměstnání v rychlém občerstvení. Tam je to fofr.

Je to ale jen můj názor, i když doložený o praktické zkušenosti.

da ny

To záleží na tm, jestli sháníš „práci“ nebo „flákárnu“. 😉 Kolotoč bude všude.
„ kam by jste“ ⇒ my popřípadě nikam nešli…..
Ale, „kam byste, tom už je jiná! 😉
Prodávající, musí umět jednat s lidmi, být milá (za každou cenu).
Pro nedostatek informací z Vaší strany, je každá „rada“ k ničemu.
Prodávat byste měla kde? V drogerii, v potravinách (doplňovat zboží), za pultem, v masně, v obuvi nebo v textiku: S prací prodavačky, je spojen i úklid na daném úseku.

Práce s lidmi – příjemné vystupování, vstřícnost, ochota a kultivovaný projev!
Milá, úsměv na tváři.

Fastfood – v přípravně jídla, kuchaři a nebo obsluha hostů. Někde se střídají (kolečko).
U těchto prací je člověk celý den na nohou, náročné, ale zvladatelné.
Někdo nechce/neumí být v kontaktu s lidmi, tak je raději „u kuchyně“.
MÍSTO bych vybírala, podle dostupnosti, vzdálenosti od bydliště. Případně takové, kde nabízejí větší mzdu. Jinak u fastfoodu, je to asi prašť, jak bouchni.
Já bych asi raději prodávala.

zett

Podotýkám že jsem diskalkulik a počítání mi jde mnohem hůř a manuálně jsem dost nezručná a nešikovná

zjentek

Hm tak s tímhle snad jen na vyšší studium, jako ostatní inteligence, jinak to budeš mít v životě těžký.

zett

Na vyšší studium? Když kvůli diskalkulii mi dělá studium problém, co se týče hlavně matiky nebo předmětů spojené s počítáním? Tam jsem byla ráda, že jsem vůbec nějak prolezla se čtyřkama