Hawajka

Je potřeba nosit brýle v práci?

V práci nosíme plastové brýle který mi vůbec nepomáhají k práci,ba naopak.Takže potřebuji vědět jestli je musím nosit.Šéf mi nic neřekl že bych je měla nosit takže nwm.

Nejlepší odpověď
Kelt

Brýle ti chrání zrak. Pokud s nimi nevidíš, musíš si je vyčistit. Když nosíš brýle nebo čočky, dají se brýle upravit a přizpůsobit. Ale nevím, co děláš a jaký je šéf atd. Tam se ptej, nech si to vysvětlit a pak za vysvětlení poděkuj. Ale napřed si přečti předpisy k tomu co děláš, zda tam není něco o používání ochranných pomůcek. Šéf by mohl tvůj dotaz hodnotit jako nezualost a nezájem o práci.

Další odpovědi
Drap

Zeptej se nadřízeného. Pokud jsi je dostala, dá se předpokládat, že je při práci nosit musíš.

honza19hk

otázkou je co děláš.

dramatik

Problém by mohl nastat až by se ti přihodil nějaký úraz oka nebo očí.Organizace, v případě,že by se prokázalo,že jsi neměla ochranné brýle, by od toho dala ruce pryč a pojišťovna by mohla zcela odmítnout nebo podstatně snížit pojistniou částku k proplacení