jivaj

Oni mi tvrdí, že brýle jsou v pořádku a jen si musím na ně zvyknout. Jenže já je nemohu nosit, protože mě bolí hlava.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/to-jsem-udelal-jenze-oni-tvrdi-ze-bryle-jsou-v-poradku-a-odmitaji-mi-vratit-penize

Nejlepší odpověď
rybíz

Ze začátku nošení brýlí se poměrně často stává, že člověka bolí hlava. Je to celkem pochopitelné, protože hlava a mozek nejsou zvyklé na změnu přenosu obrazu, zatížení očních nervů apod. Zkuste nosit brýle ze začátku jen pár hodin a postupně délku prodlužovat. Asi tak za týden, by to mohlo být už bez problémů.

Další odpovědi
cukrar

Ale to je potřeba zjistit, zdali hlava bolí od špatných brýlí, nebo jen od brýlích, či snad od něčeho jiného.