lakonicky

Je podle Vás tato fotka reálná nebo je to dílo umělé inteligence?

Dovolená 1987 v Praze

Odpovědi
Rokio

Nevím

Vůbec si nejsem jistý.

Pepa25

Jiná odpověď

Je možné pouze říct, že na celém širém internetu se nenachází (zdroj: TinEye a Google Images). Kde jste ji vzal víte vy nejlíp 😉

Samtibalfars

Jiná odpověď

Není to Real je to upraveno člověkem v Photoshopu nebo podobném programů.

zjentek

Jiná odpověď

A dyť má na nohách filcáky od bláta/hnoja… To je někde ze Sibiře. 🤔

Roman71

Nevím

Staroměstské náměstí tak dobře neznám, ale nesedí mi zakřivení hrany snímku s plochou scenérie. Taktéž mi nesedí zakřivení textu s hranou snímku. Zdroj neznámý, kvalita a rozlišení snímku nízké. Netroufám si tvrdit, že je to originál.

jan.hons

Myslím si, že fotografie je skutečná

A pokud se pletu, tak si Han van Meegeren

led

zjentek, tie filcáky boli bežne dostať aj v českých obchodoch s obuvou… nie v potravinách