Savier

Je podle vás sebevražda velký hřích?

Myslím si, že je to lepší než umírat na poslední stadium rakoviny…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
df

Jiná odpověď

Proč se na to zase ptáš?

Další odpovědi
Filip84

Jiná odpověď

Je to mák, a na to se vyser! 👿

Bůh je domněnka. Je možné, že „něco“ po smrti je, je to dokonce pravděpodobné, ale bůh v té podobě, jak je presentován abrahámovskými kulty, a jak jej znáš i Ty, je na 100% výplod propagandy.

Hřích je propaganda. Budeš dělat to a to a bůh tě odmění. Nebudeš dělat to a to a bůh tě bude trestat. Ideální na ohlupování a ovládání mas.

Platí dogma, že každý musí hřešit. Jak docílíš toho, že každý bude hřešit? Označíš za hřích to, co je absolutně nevinné, neškodné, nikomu po tom nic není, a naopak, to, co škodí – jedinci, společnosti, to řešit nebudeš, nebo to dokonce budeš vyzdvihovat!

Nikdy, nikde neplatila křesťanská sexuální morálka. Proč? Je zvrhlá! Sám si „pomoct“ nesmíš, jebat můžeš pouze zákonnou manželku, když jsi na chlapce: máš smůlu – nejebej!, pomalu se na tu svou zákonnou manželku nesmíš ani podívat, ani do prdele jí ho nesmíš strčit, ani do ruky ti ho vzít nesmí, ne tak tě, třeba, projet připínákem! A když jsi svatý parasit, tak jebat nesmíš. Většina z nich jebala, jebe a jebat bude! Třeba.

To se pak snadno vytváří hříchy, že? 😈

Celá ta „morálka“ je nemorální, amorální, vede k dekadenci, judaismus, noachidismus, křesťanství i islám stojí na bipolárním pojetí světa (černá – bílá, dobře – špatně, ano – ne), nic mezi tím. Život nesnáší, jsou to kulty slabých a nemocných (křesťanství zvlášť!), vytváří kastu svatých parasitů, kteří nic neumí, k ničemu nejsou ale montují se do všech a do všeho.

VYSER SE NA TO! 👿

elkon

Jiná odpověď

Bláboly, které se tu opakují.

Arcimozek

Ano

Ne hřích náboženský, náboženství je lež, ovšem je to hřích proti vesmíru, rodině, přátelům, tedy, nehřeš, synku, opatřně, nedá se to vzít zpět.

Rokio

Jiná odpověď

Je to smrtelný hřích podle křesťanství, za který hrozí automatická vstupenka do pekla, ale podle mě to není tak strašně hrozný čin, pokud to udělá vážně nemocný člověk. Myslím si, že vražda je určitě horší. Sebevražda je čistě osobní záležitost.

Disraeli

Relativní.
Podle toho, kde to hřích je (třeba křesťanství, katolictví) a kde není – podle náboženství, filozofií a kultur. Odlišné postoje.
A pak podle situace. Sebevraždy následkem depresí a psych. němocí, nevyzrálosti X eutanázie, smrtelná bolest, utrpení aj. Některá jsou špatná, neodůvodnitelná i neodpustitelná (tedy „hřích“ i mimo náboženský rámec), jiná dávají smysl a jsou logicky opodstatněná.

Filip84

Disraeli: Savier tvrdí, že je atheista. Kdyby psal, že je katholík: já mu to vyložím „po katholicku“. Kdyby byl, co já vím, karaim: vyložím mu to podle Thóry. Ne, je atheista. Tak? 🙄

Disraeli

Má v tom akorát bordel. Je nejistý a neumí se rozhodnout. 😂 Potvora koketuje s vícero možnostma… 😂😂

Filip84

Disraeli: Vklidu … Já jsem si přál, na narozeninu, karabáč. 😈 Dojedu do Ptákolandu a Saviera srovnám! 😜😂😂😂

Disraeli

To je dobře. Třeba tím zmoudří. 😂