nikolka-101

Je počítač nebezbečný pro život?

Nejlepší odpověď
bolak

hlavně pro ten společenský, pokud se od něho nedokážeš odtrhnout

Další odpovědi
anonym

pokud na něm nejste vysoce závislá, tak ne

lexx

Není, pokud nebudeš sundávat kryty a šťourat se kolem zdroje nebo v monitoru, pozor na vodu (čaj) v blízkosti klávesnice nebo ventilačních otvorů hardware.

Drap

Hodně nebezpečný. Kdyžti spadne z druhého patra na hlavu – hotová katastrofa.
Nepotkalo tě někdy něco podobného ?

Michal Kole

Pokud ho má muž na klíně příliš blízko u trupu a má ho tam často tak může být nebezpečný pro činnost varlat.

Nebezpečné je sundat dekl, která kryje elektroniku nebo sahat na zapojenou šňůru okousanou od psa. Nebo zapojenou za zásuvky, kterou zapojoval „kutil“, popř. je odpojen PEN vodič.

MILAN1961

to záleží na závislosti