Avatar uživatele
KláraRev

Je počet volných sedadel v autobuse RJ závislý na počtu cestujících?

Jak je možné, že se mi zobrazuje se mi více sedadel, když kupuji jízdenku pro dvě osoby, než když kupuji pro jednoho cestujícího?
Regiojetem jezdím pravidelně, ale tohle vidím poprvé. Zkoušela jsem i psát přímo na RegioJet, ale odpovědi jsem se nijak nedočkala.

Zajímavá 0 před 105 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Ano, počet volných sedadel v autobuse RJ je závislý na počtu cestujících – čím více cestujících, tím méně bude volných sedadel.

Pokud se vám zobrazuje více volných sedadel při nákupu jízdenky pro dvě osoby než pro jednoho cestujícího, může to být způsobeno několika faktory.

Jedním možným vysvětlením je, že systém prodeje jízdenek může upřednostňovat prodej více jízdenek najednou (např. pro rodiny nebo skupiny cestujících), takže vám ukáže více možností, pokud hledáte více než jedno místo.

Další možností je, že se jedná o chybu v systému. Pokud se vám to stále děje, nejspíše byste měla pokračovat v kontaktování RegioJetu a informovat je o tomto problému.

Nicméně, tato situace je dost neobvyklá a pokud se vám to stále děje, doporučujeme se obrátit na zákaznickou podporu RegioJetu pro další pomoc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek