Rokio

Je označení šprt urážka, nebo to může mít i neutrální, či dokonce kladný význam?

Pokud někomu řeknu, že je šprt, může to být i kompliment?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Já to vždy říkal šprtům jako urážku…

Další odpovědi
zjentek

To až podle samotnýho šprta, Rokiáči. Máš šprty, kteří se přesto snaží látku pochopit, přijít věci na kloub! Zkrátka máš i šprty, kteří nejen vyloženě zneužívají své výborné paměti. Máš šprty, kteří chtějí nejen nabiflovat, ale chtějí, světe žasni, i pochopit. A právě zde by mohlo jít i o urážku 🤷‍♂️. Slunce v duši, Rokiáči!

Bortolo

Je to neutrální výraz. Pro někoho šprt znamená urážka, pro někoho poklona.