¨Je opakování matkou moudrosti?!

Včera jsem vložil otázku,ale dnes jsem zjistil ,že byla vymazána.A tak ji zopakuji ještě jednou. Otázka:
Bdím či spím?

Popis otázky
Po nedělním mazacím dni se mi vrátily otázky a odpovědi do mého profilu. Sice bez bodů,ale vrátily.Co je ale zajímavé,že pokud má otázka :„Briketka10 je opravdu zlatá ?…“ byla smazána v neděli večer,jak je možné,že Dr. Axl ji okomentoval až v pondělí ve 02.57 hodin?

Odpovědi
jmhad

Že opakování je matkou moudrosti už říkal Komenský,Lenin,Got­twald a další.Jde o to,co si vybereš a co si chceš zopakovat.Nej­vodnější je sex.