Avatar uživatele
martinka21

Je nutný hned pas ?

Dobrý den,
měla bych na vás menší dotaz. Jsem v tomhle neznalá, tak doufám, že mi poradíte. Hned v pondělí zajdu do cestovky, ale chtěla bych vědět už teď jak na tom jsem. Jestli si máme vybrat něco jinýho nebo to bude ok.
Vybrali jsme si zájezd na Djerbu v červenci, jenže jsem zjistila, že na smlouvě je okýnko pro číslo pasu. Můj je propadlý, chci si udělat co nejdříve nový a proto tedy žádný momentálně nemám. Zajímalo by mě, jestli se to číslo dá dopsat až budu mít svůj pas nebo mám smůlu a měli bychom si vybrat jiný zájezd.
Děkuji předem za odpovědi, ikdyž myslím že spíše budeme mít smůlu a vybírat nový.
PS: vím že je to až v červenci, ale je to zájezd na First minute, musel by se zařídit už teď, v blízký době.

Zajímavá 0 před 3023 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

No v tom případě je asi nejlepší se přímo zeptat. Řekl bych, že není nic neobvyklého si dělat pas před odletem, takže to třeba budete moct pak dovyplnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

tak tam flágni číslo starýho pasu a je po ptákách, potom vycestuješ s novým a řekneš že starý byl ztracen, to musí pochopit i natvrdlý blbec ouřada

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Tak pokud je zájezd až v červenci, tak máš plno času si udělat pas nový.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek