martinka21

Je nutný hned pas ?

Dobrý den,
měla bych na vás menší dotaz. Jsem v tomhle neznalá, tak doufám, že mi poradíte. Hned v pondělí zajdu do cestovky, ale chtěla bych vědět už teď jak na tom jsem. Jestli si máme vybrat něco jinýho nebo to bude ok.
Vybrali jsme si zájezd na Djerbu v červenci, jenže jsem zjistila, že na smlouvě je okýnko pro číslo pasu. Můj je propadlý, chci si udělat co nejdříve nový a proto tedy žádný momentálně nemám. Zajímalo by mě, jestli se to číslo dá dopsat až budu mít svůj pas nebo mám smůlu a měli bychom si vybrat jiný zájezd.
Děkuji předem za odpovědi, ikdyž myslím že spíše budeme mít smůlu a vybírat nový.
PS: vím že je to až v červenci, ale je to zájezd na First minute, musel by se zařídit už teď, v blízký době.

Odpovědi
Quimby

No v tom případě je asi nejlepší se přímo zeptat. Řekl bych, že není nic neobvyklého si dělat pas před odletem, takže to třeba budete moct pak dovyplnit.

lexx

tak tam flágni číslo starýho pasu a je po ptákách, potom vycestuješ s novým a řekneš že starý byl ztracen, to musí pochopit i natvrdlý blbec ouřada

UltraFan

Tak pokud je zájezd až v červenci, tak máš plno času si udělat pas nový.