přezdívka1

Je nutné něco vyřizovat pro kajmana brylového jestliže je s cites papíry ?

Dobrý den
je nutné něco vyřizovat když mi daj cites papiry ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Dojít vše přihlásit na příslušný úřad, kde mají v kompetenci CITES.
Lhal bych jestli je to krajský úřad (magistrát) a nebo obce s rozšířenou působností (bývalé okresy).

Další odpovědi
Illines

Sice nevim ,ze by nejaky takovy kajman byl, ale budiz.Pri techto zviratech musis mit povoleni i v domku nebo kde bydlis.Neni to jednoduche,to mi ver.I s tve strany museji byt dokazany skusennosti a podminky k chovu.