Rokio

Je normální, že mi jeden podnik nechtěl dát účtenku, ani po úpěnlivém prošení?

Účtenku si vždycky beru, abych si daný výdaj mohl zapsat do svého finančního výkazu, abych věděl, jak na tom finančně jsem.

Jednou jsem pozval otce do restaurace. Tam jsem zaplatil předem a pokladní/kuchař mi nechtěl dát účtenku, ani když jsem ho několikrát o to slušně požádal. Nakonec mi dal lístek, na který zapsal výdaj.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to normální. Na požání by jsi měl dostat účtenku vždy.

Další odpovědi
ivzez

Není normální úpěnlivě prosit o účtenku.
A není normální nechat někoho úpěnlivě prosit o účtenku.

Zaujala mne ta kombinace kuchař/pokladní…