Nikuuš

Je normální že má kotě pořát blechy?

Máme doma kotě a to bylo před 3 měsíci odblešeno.Ale ted má zase blechy! Je to normální?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To není normální. Záleží kde se toulá- vždy je od někud přinese, nebo bylo špatně odblešeno

Další odpovědi
Deli

Není to normální, požádejte veterináře o tzv. „kapičku“ proti parazitům, kápne se to kočce na kůži (rozhrnete chlupy) mezi lopatky a ochrana proti parazitům trvá několik měsíců.

terry

Normální to určitě není.
Já dávala kotěti v dubnu pipetu a nemá dodnes ani klíšťata ani blechy. A venku je hodně.
Zašla bych na veterinu a dala nový přípravek.

anonym

Nestaci kote jen odblesit, at uz cimkoliv. Ale musite mu nutne vymenit a vysprejovat i jeho pelisek. V nem je blech nejvice. Jsou i na pelisky ruzne pripravky. -iv-

mosoj

Kotě se stýká s někým kdo má blechy. Je třeba aby dostal pipetu i on.