Putin

Je normální, že časopis, který je povinný na některých středních školách, má propagandistické články?

Jedná se o časopis Bridge (ano, předplatit si ho je na některých školách pro výuku angličtiny povinné!). Jde o to, že v každém vydání je minimálně jeden článek silně kritizující nějaký politickou událost, či přímo politika. Minule to byl Putin, kterého přirovnávali k Hitlerovi, teď je to zase Donal Trump, kterého kritizovali za jeho názory ohledně nynější vlády USA. Propagace homosexuality je v některých vydáních taky. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Nějak jim ty bludy do palic narvat musí. Zlatý Ogoňok!

Další odpovědi
gecco

Je to nevhodné – a je úplně jedno, jaké stanovisko je neobjektivně propagováno či potlačováno…
Já to neřeším – ale byl-li bych tím dotčen, stěžoval bych si řediteli, případně zřizovateli.
😉

ginze

Normální to není, ale asi se s tím nic moc udělat nedá…tohle není jenom v jednom časopise, blbosti píšou všude. Do nás se na vysoké také snaží hustit kde co a hádat se s nimi nemá cenu. Je na každém člověku, aby dokázal rozlišit pravdu od lži…

Drap

Samozřejmě. Je to jeden ze znaků současné demokracie. Mladé je třeba vychovávat k obrazu svému, tímto alespoň někteří pochopí, že kdo má peníze má i pravdu a moc.

ivzez

Ano, je normální, že majitel časopisu tiskne, co uzná za vhodné.

Nepovažuji za normální, aby jakýkoliv předmět vyučovali lidé, kteří nepřemýšlejí,
nedokáží si dát věci do souvislostí a nařídí žákům předplatné nevhodného časopisu…