Je normální když nechce?

Jsem s partnerem už dva roky a čím déle s ním jsem, tím méně máme sex. Vymlouvá se že je unavený... a že když to bude často nebude nás to bavit... Ale mě to jednou za 14 dní nestačí... co s ním?

Odpovědi:

Bronzový

je to normalni.spoluzitim touha klesa,clovek si rekne az zitra a tak to oddaluje,az ejhle,je z toho pauza onech14dni.a muze to byt zpusobeno i tim,kdyz partner dava neustale najevo se milovat.to uz utikam,i presto,ze me pritahuje.

napiš na email tomas000777@email.cz, tam se domluvíme a já ti to udělám klidně každý den

Pokročilý

Myslím, že opravdu může být unavený, dnešní doba tomu dost nahrává. Nebo že by měl ještě jinou přítelkyni? Promluvit si, vyhledat odborníka a netlačit na pilu, Určitě se to spraví, pokud jsi jinak založená - zvaž setrvání ve vztahu, ale spíš bych počkala a snažila se partnerovi pomoci a pochopit ho.

Pokročilý

Není to normální, u nás je to přesně naopak. :-) S tím rozdílem, že už jsme 5 let manželé a máme 2 děti.
Já Tvého partnera chápu, ale nedokážu ti poradit.
Mně osobně vadí, když manžel tlačí na pilu a furt to "vychtívá". Já bych se s ním ráda a poctivě milovala třeba tak 1x za 14 dní nebo i za měsíc. Ale když on to nemůže vydržet a chce to furt (minimálně obden), tak to víš, že já mu to nedovolím a pak je to "kdo z koho". Upozorňuji, že je to zaprvé jen v této věci a za druhý to není na život a na smrt. Jen chci říci, že kdyby se o tom třeba týden nezmínil, tak druhý týden bych se mu i sama ráda nabídla, ale když o tom furt mluví a snaží se na to upozorňovat, tak mi bere všechnu chuť a pak se "milujeme" častěji, ale oba víme, že to není ono.

Pokročilý

Asi by bylo dobré udělat změnu a pořádně překvapit manžela svojí novou image uvidíme pak jestli se mu nebude chtít :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.