Ledna

Je normální když mě jako matce vadí, že děti jsou u manžela na prvním místě?

A já až hodně dlouho po nich, po jeho matce,sestře, rodině?
Doplňuji:
Děkuji všem za radu,myslela jsem si,že asi já nejsem normální,že nejsem spokojená s tím,že manžel dává přednost dětem přede mnou.Já totiž dávám přednost manželovi před dětmi.Vdala jsem se abych byla s ním a děti jsou výsledkem našeho svazku, pro něj to tak není.Vzal si mě aby našel matku svým dětem a mě to hrozně mrzí, prostě bych chtěla být já ta nejdůležitější.
K druhe části otázky, manžel nedá na svoji puvodní rodinu dopustit, cítím,že i tam stojí m v pozadí.Ale oni naštěstí žijí uplně v jiném městě, dost daleko, takže ten problém mě tak nepálí.

Nejlepší odpověď
kropitko

No ty děti by mi nevadily, ostatní příbuzní ano.
Pro mně jsou moje děti také vším a jsou na prvním místě před manželem a to mám děti i z prvního manželství a současnému partnerovi to nevadí a pokud ano, tak to nedává najevo. Ale spíš je to tak, že to je jedna z věcí, kterou na mě miluje, že miluji své děti nadevše ,,,

Další odpovědi
Miroslavst

Aha, tak to je problém. Pokud by bylo jen to první, že jsou děti na prvním místě, tak bych to špatně neviděl, ikdyž…, ale podle toho jak píšte, že pak je rodina, dlouho nic a potom terpve vy, tak tady je něco špatně.
A co děláte vy proto, abyste se na to první místo dostala?
Jinak nic jiného než návštěvu odborníka neporadím. Držím pěsti.

Neonka

Mně by tato situace velmi vadila.

anonym

Samozřejmě,že je to normální,že Vám to vadí!Návštěva manželské poradny není od věci,já bych na ni trvala,pokud je to jeho vyjádření,ne jen Váš pocit,pokud by to byl jen ten pocit,promluvte si s ním a vyříkejte si to.

panenka

Tak mě by to určitě vadilo

poa.li

Zkus se chovat tak, abys mu byla vzácnější. Myslím, že žiješ jenom jím a nemáš vlastní záliby a zájmy…