Avatar uživatele
Ledna

Je normální když mě jako matce vadí, že děti jsou u manžela na prvním místě?

A já až hodně dlouho po nich, po jeho matce,sestře, rodině?
Doplňuji:
Děkuji všem za radu,myslela jsem si,že asi já nejsem normální,že nejsem spokojená s tím,že manžel dává přednost dětem přede mnou.Já totiž dávám přednost manželovi před dětmi.Vdala jsem se abych byla s ním a děti jsou výsledkem našeho svazku, pro něj to tak není.Vzal si mě aby našel matku svým dětem a mě to hrozně mrzí, prostě bych chtěla být já ta nejdůležitější.
K druhe části otázky, manžel nedá na svoji puvodní rodinu dopustit, cítím,že i tam stojí m v pozadí.Ale oni naštěstí žijí uplně v jiném městě, dost daleko, takže ten problém mě tak nepálí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ledna

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Miroslavst, rynek878 před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No ty děti by mi nevadily, ostatní příbuzní ano.
Pro mně jsou moje děti také vším a jsou na prvním místě před manželem a to mám děti i z prvního manželství a současnému partnerovi to nevadí a pokud ano, tak to nedává najevo. Ale spíš je to tak, že to je jedna z věcí, kterou na mě miluje, že miluji své děti nadevše ,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Aha, tak to je problém. Pokud by bylo jen to první, že jsou děti na prvním místě, tak bych to špatně neviděl, ikdyž…, ale podle toho jak píšte, že pak je rodina, dlouho nic a potom terpve vy, tak tady je něco špatně.
A co děláte vy proto, abyste se na to první místo dostala?
Jinak nic jiného než návštěvu odborníka neporadím. Držím pěsti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Neonka

Mně by tato situace velmi vadila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě,že je to normální,že Vám to vadí!Návštěva manželské poradny není od věci,já bych na ni trvala,pokud je to jeho vyjádření,ne jen Váš pocit,pokud by to byl jen ten pocit,promluvte si s ním a vyříkejte si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Tak mě by to určitě vadilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Zkus se chovat tak, abys mu byla vzácnější. Myslím, že žiješ jenom jím a nemáš vlastní záliby a zájmy…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek