Pokročilý

Je normální dávat fotky svého novorozeného dítěte každý den na facebook?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To je nová laktační psychoza:-DDD

Není to normální, normální matka to nedělá.

Další odpovědi:

Není,je to posedlost dnešních lidí,co vše jsou schopni na ten bulvární server vložit.

Stříbrný

Tak jestli to je pro kamarádky, které tím žijí, tak se to snad omluvit dá, ale pokud pro veřejnost, tak to bych nikdy neudělala, a třeba profilovka, na které nejsem já, ale moje dítě, tak to teda je vůbec vrchol, nesnáším to

Zlatý

Určitě to normální není.To už je vyloženě degenerace. Znám lidi,kteří když se třeba říznou do prstu tak to vyfotí a daj to na FB. To je fakt úchylný
Doplňuji:
Pavel Kohan : ale to snad ví každý že je to jen jeho věc. A za 30 let-kdo ví co bude.Ale rozhodně to normální není

Bronzový

je to v podstate trestné....dieťa má od narodenia právo na dôstojnosť, súkromie a ochranu osobných údajov

ohliadnuc od toho, že je to úchylné, nechutné a totálne sebecké od rodičov, je to celkovo nebezpečné

každá, aj úplne nevinná informácia sa dá aj po rokoch zneužiť na milión spôsobov

ale tak, ak na fb kvitnú konšpirátori, komunisti, nackovia a náboženskí fanatici, koho by zaujímali rodičia konštntne porušujúci práva svojho dieťaťa.....

Za 30 let bude nenormální to nedělat.. Beztak je to věc toho co tam ty fotky vkládá .)
Doplňuji:
(osobně mi to ale sympatické nepřijde)

Stříbrný

Co je normální? Co za normální považuju já? Co akceptuje většina populace? Co akceptuje nezanedbatelná část populace?

Nechtěl bych být v kůži toho dítěte a svému bych to teda neudělal, ale asi to už normální je.

Stříbrný

U některých bohužel ano.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.