makis

Jak dlouho nemusí miminko kakat?

Byli jsme ve třech měsících na očkování proti dávivému kašli,tetanus,záš­krt.Malinký nám před očkováním krásně spinkal i kakal.Ted chraptí a nekaká vůbec a špatně spinká.Doktorka nám řekla,že to není reakcí na očkování a prý kojené miminko nemusí kakat třeba 20.dní.Pokud máte nějaké zkušenosti ozvěte se.Děkujeme Jirka a Jana

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já se přiznám,k že po týdnu bych byla už hodně nervózní. Musím se přiznat, že netuším, jak dlouho se může ten mimouš nechat trápit.
Našla jsem vám několik rad, jak miminku pomoci, aby nemělo takové trápení. Je to sice rada při kolice, ale věřím, že když budete např. bříško masírovat, že se mu také uleví.

http://www.mi­minko.estranky­.cz/clanky/ra­dy---tipy/Prdiky_-koliky

Další odpovědi
anonym

sice už je to hrozně dávno,co jsem měla miminko,ale našla jsem vám tento odkaz
http://www.emi­mino.cz/disku­se/jak-casta-je-stolice-u-miminka-24301/

MacaM

No já nevím, sice nejsem lékařka, ale odkojila jsem 2 děti, a kakaly mi každý den. Až s příkrmy se to začalo měnit, občas byl problém.
Pokud mohu poradit, ze zkušenosti zákaznic, i vlastně mých vlastních, kdy jsem měla potíže se zácpou. Doporučuji bylinné kapičky Emulips, které pomohou nejenom Vašemu chlapečkovi, ale i Vám jako kojící mamince, neboť podporují tvorbu mateřského mléka. Pomáhají k dobrému trávení, také miminka lépe prospívají. Kontaktujte mne maca.lvz@seznam.cz
Kapičky jsou 100% přírodní bez chemie!!!

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Cizecek.M

Tohle bych neřešila. U těch miminek je to prostě jednou tak, jindy jinak :) Hlavně nepanikařit :)

Sabulak

No, ale neee, prostě ty děti to mají jinak, no… Však ony si poradí… Hlavně, že se to po 4 dnech vyřešilo :)

VanesskaMala

Jeee, tohle je strašně individuální. Taky záleží na tom, jaká je strava. Prostě fakt hodně faktorů.

Lailinka

To teda ano. Když se to stalo poprvé, tak jsem byla vyděšená, ale jak píšeš… Děti si prostě poradí :)

Honzin8

Jako ono záleží, jak často před tím to měl, no. Naše mimi denně, ale jednou měl pauzu i 4 dny a to už jsme teda drobátko šíleli…