Bronzový

Je normální, aby po mě ve školce chtěli zaplatit školné za červenec a srpen, když syn bude o prázdninách doma??

Toto fakt nechápu.. Je to ve vaší školce také tak??
Doplňuji:
No vidíte, tak to mě nenapadlo, to je jako bych jela na půl roku na chalupu a taky musím platit nájem v bytě, díky...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vim od zname , ze take tak plati. I skolka musi platit mesicni energie - zalohy ... vodne , pojisteni a vse ostatni jako domacnost. Nekde plati rodice vice , ale jen 10 mesicu. Nektera skolka to pak resi , aby to nebylo moc na rodice , ze radsi chteji splatky po cely rok. -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Platili jsme vždy jen 10 měsíců.

Bronzový

Né tady se platí pouze za měsíce které dítě navštěvuje školku,pokud jsou prázdniny a dítě zůstane doma,tak až v záři.je to logické,doma to je něco jiného nájem se musí platit,školné 10 měsíců.

Zdroj: žolík

Bronzový

naše školka si za červenec a srpen účtuje ::udržovací:: poplatek jenom 55,- Kč/měs. ale pokud by kluci jeden jediný den v měsíci do školky přišli, platila bych za ten měsíc plnou taxu

Diskuze k otázce

Bronzový

Džanička

No vidíte, a já to stejně zaplatit musím, pokud chci mít jistotu aby mohl od září opět chodit.. A v září budu platit znova..

anonym

Ok. :-) -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.