fosilie

Je normální, aby 2 dospělí muži sdíleli v kině velkou Colu a tvrdili, že jsou hetero?

Nejlepší odpověď
led

Vaša otázka mi znie príliš fosílne (skamenelo).
Prvý raz čítam, že pitie nápoja z jednej fľaše Coly má vplyv na sexuálnu orientáciu. Môže to byť to isté, bežne vidno na uliciach miest, ako keď skupinka mužov pije víno z jednej fľaše. Myslíte pritom hneď na ich pohlavnú orientáciu?

Další odpovědi
Mravenec

Ano, naprosto.

cappuccino

Jezis, ja jsem nedavno jedla s kamaradkou chipsy z jednoho pytliku! Ted mam vazne obavy, co i o nas lide pomysli:) !!!

magorvkleci

Být hetero není až tak nic nenormálního.

aliendrone

Twl, proč by nemohli sdílet v kině velkou colu, když mohou sdílet i velkou holku a být naprosto hetero? Tož JE to normální. Přestalo by být teprve kdyby holčina byla MOC malá (mladá). 😉 😁 😁

Je to trochu nechutný, uznávám. V mládí mi to nějak nevadilo, flaška chlastu kolovala bez potíží, ale neska sem ňák na to sdílení víc cimprlich. BRRRR! 😶

Filip84>>> Normální NENÍ domněnka, je to od slova NORMA, což je jen definovaný požadavek, který buď splňuješ (či alespoň částečně) nebo nikoliv. Normy EXISTUJÍ, dokonce i STÁTNÍ. V matice (topologii) třeba existují přímky zvané NORMÁLY. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Norm%C3%A1la
Za mimořádně pikantní intelektuální perličku považuji tzv. RENORMALIZACI, jinak též požehnání kvantových fyziků (zbavíš se zasranejch nekonečen ve výpočtu) a ZÁROVEŇ před očima rudý běs matematiků (bo jde o dosti diskutabilní postup – to tomu ještě fandím). 😉 🙂

A takovou NORMALIZACI („politických poměrů“) raději ani nebudu zmiňovat. 😉 😁 😁

Filip84

Pokud to považuješ za normální, je to normální.

Pokud to nepovažuješ za normální, není to normální.

Protože žádná objektivní normálnost neexistuje, normální je vždy subjektivní, že je něco, někým, považováno za ne/normální, neznamená, že to je morální, legální, ethické ani nic podobného.

Slovo normální je, totiž, domněnka.

Jestli míníš to, jestli hovořili pravdu, nebo lhali, tak na to se neptáš, že? 🤷‍♀️🤪🤓🙃

led

alien, krásne vysvetlenia „normálu“
normálne som sa pousmiala 😁

aliendrone

magorvkleci>>> Sdílím tvůj názor, bohužel to vypadá, že naše menšinově VĚTŠINOVÁ společnost to asi vidí JINAK! 😮 😕