Oliku141

Je nezákonné mít na pohřbu balonky a veselé oblečení?

PROSÍM nesdělujte mi Váš názor na to jestli je to morální, vhodné!
Když si na pohřeb své matky vezmu místo černého barevné oblečení a třeba balonky, mohu z toho mít problémy?

(OPAKUJI na Váš osobní názor jsem se neptala)

Nejlepší odpověď
Drap

Nezákonné ne, ale krajně nevhodné. Ty nemáš v sobě trochu úcty k vlastní matce?

Další odpovědi
ivzez

Ne, není to nezákonné.

Ale problémy z toho být mohou. Rodina, příbuzní i známí by takovou osobu oprávněně považovali za necitlivého hlupáka a za ignoranta, který nemá k nikomu a k ničemu úctu.