hapiky

Je nesprávné andropauza u mužů srovnávána s ženskými přechody?

Když se nejedná o ztrátu plodnosti?

Odpovědi
Kepler

Někdy se to porovnává jako paralela, protože se jedná o snížení hladiny pohlavních hormonů jak u mužů, tak u žen. To má za následek snížení zájmu o sex a další psychologické záležitosti. Nedostatek testrosteronu u mužů snižuje i zdravou agresivitu a samčí aktivitu. Nějaké kopulační pohyby mu začínají připadat směšné. U bab to bude asi tak nějak podobné, ale naštěstí navíc přestávají mít schopnost ovulace a otěhotnění, protože jinak by je to mohlo zabít a dítě taky.

Kepler

hapiky: rozuměl jsi mé odpovědi, nebo nemám pravdu? Mám obava, protože bílá sáhib nerozumět moje řeč. Zkus otázku přeložit do češtiny.

hapiky

Kepler: Já nebýt sáhib, bývám jen časově idisponovaný, často položím otázku a jdu makat. Někdy zapomenu, že jsem vůbec nějakou otázku do odpovědí poslal. Odpovědi beru jako odreagování, a také zapomínám „ocenit“ dobré odpovědi či otázky, pro mě ale palce či bodíky nejsou zrovna důležité, mám rád zajímavé otázky a zajímavé odpovědi. Vím, že se tu člověk může poučit a dovědět se i to, co si myslel že už ví a neví, jak řekl jeden náš vědec: Všechno je jinak.