Pokročilý

Je nějaký zaručený lék na žárlení??? :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Není !!

Stříbrný

Hele, není! Mám s tím bohaté zkušenosti - žárlivec je žárlivej a takovej prostě bude...ta druhá polovička ale musí nastavit nějaké mantinely tak, aby ho alespon trochu korigovala (snad je tam měkký) =D - což je můj případ
Doplňuji:
arygnoc : Určitě to jde, pokud se nastaví mantinely a je v tom důslednost, tak je vše ok - pokud je to taková zdravá žárlivost (důkaz toho, že o tebe nechce druhá polovička přijít) - pokud ty mantinely nefungují, tak je to už na "bohnice" - ale to je fakt zlomek případů.

-iv-: Co máte pořád s tou ošklivostí?! To je hrozný Vás poslouchat =D ... nikdo není ošklivý - vždycky se najde někdo komu se líbí =) a proto není ošklivý =P =)

Zlatý

rozchod.
Doplňuji:
žárlivost se nedá omezit, upravit, korigovat.
je nebezpečná (pro oba), dokonce i smrtelně.

jednoznačně rozchod.

Zlatý

Napadá mne jenom,smrt.

Zlatý

Vernosť

Ja znam jeden recept. Na me nikdo nikdy nezarlil. Je to jednoduche . Najdi si hodne , ale opravdu hodne osklivou zenskou a na ni zarlit urcite nebudes. Ver mi , mluvim ze sve vlastni zkusenosti. :-) -iv-
Doplňuji:
Berusinko , jeste se nikdo takovy nenasel. :-))
Vlastne jo : Mam 2 syny. Ale to zrovna vypli proud !!

Bronzový

Najít jsi druhou drahou polovičku,o které víte,že vám vždy byla na blízku a která o vás stojí.Protože ví,že vy jí za to stojíte.

Zlatý

Žárlení je vášen.Je krásná až omamující v milování,ale kdo překročí její hranici,je velmi nebezpečná.Zdravá žárlivost je přirozená,ale vášnivá,až chorobná svede člověka z cesty a táhne ho níže a níže..Začněte na sobě pracovat.Musíte se naučit mít sám sebe rád,vážit si sebe a věřit si.Hledejte v sobě to krásné a často si to uvědomujte.Je to velmi těžká a dlouhá cesta,ale stojíte přeci za to,abyste se posunul dál.Ten,kdo tyto hluboké hodnoty v sobě našel,je uvnitř svobodný a od žárlivosti odpoutaný.Přeji,at se Vám podaří nad ní zvítězit.Hodně štěstí:-)

Zlatý

Násada od krumpáče na zádech žárlivce.

Zlatý

Žárlení není nemoc, nýbrž blbost. A na tu lék taky není.

Bronzový

nejlepší lék je pořádně pohubě :)

Bronzový

Od žarlivce moc daleko,rovná se peklo na zemi.Mam za sebou krutou realitu,už štastně rozvedená stále přetrvává jen to že se můžem potkat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.