dust8

Je nějaký prostředek, aby vypadaly všechny vlasy, když chce být člověk holohlavý?

Něco jiného mimo chemoterapie?

Nejlepší odpověď
Schluker

Moznosti je.. oholit, opalit, pouzit epilacni krem, laser, primerena davka ionizujiciho zareni.. 🤷🏻‍♂️

Další odpovědi
Disraeli

DHT injekce. ;) (Ale ty neseženeš) Nebo vyloženě faktory, které zvýší produkci DHT (související s životosprávou).

elkon

Oholit.

aliendrone

Existuje takový prostředek, ale s jeho použitím je spojené značné riziko SMRTI, zejména pro citlivější povahy (okamžité vypadání vlasů ale ZARUČENO)!

Navíc si za zaslání své fotky „ihned po probuzení“ účtuji nemalý poplatek, tudíž si myslím, že by se ti to nevyplatilo. ;) :D :D

Tomadollar

No nechat si odstranit vlasy prostředkem může dopadnout špatně. Spíš bych je oholil, když narostou dají se oholit znovu.

Disraeli

Taky můžeš zkoušet jiné metody, které způsobují vypadávání vlasů (mimo genetiky), ale to s sebou nese zdravotní problémy, protože takové vypadávání vlasů, je výsledkem něčeho nezdravého.