Zlatonka

Je nějaký lehký program (nejlépe v češtině), kde bych nahrála fotografii a mohla jí převést do černobílé?

Aby šla převést např. jen do 6 odstínů šedé, (od světlé po tmavou) a já bych na ní pak po vytištění mohla dál pracovat?? Díky

Nejlepší odpověď
badisko

tohle umi kazdy editor fotografii mrkni tady.. at to zase nemusim vypisovat …
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejaky-program-na-upravu-fotek

Další odpovědi
Sůwa

Určitě to jde v každém fotoeditoru, já jsem si oblíbila PhotoFiltre, ten je i v češtině a free 🙂

#jira

Paint.net, Google Picassa