petr77

Je nějaká základní licence programu WinRAR zdarma?

Program by měl být dle výrobce zdarma 40 dní, já ho využívám jež delší dobu a pořád funguje.

Nejlepší odpověď
Quimby

Ano, oni mají celkem neagresivní licenci.
Porgram nadále bude fungovat ovšem nelegálně a při každém spuštění vyskočí hláška o aktivaci, ovšem dá se prostě zavřít a je to v pohodě.
Pokud chceš legální alternativu, tak existuje program 7-zip, který umí to co winrar a je zdarma.

Další odpovědi
setapouch

Ne. Ale obdivuju tvou drzost, chlubit se porusovanim zakonu.
Doplňuji:
Co konkrétně je k nepochopení, že používání SW bez udělené licence (licence ke zkoušení vyprší 30 dnů po instalaci a další už není) je v rozporu se zákony?

alexandra

Když funguje dál,tak je to super a od Setapouch je to sprosté,ta poznámka.To je jejich problém,že to funguje dál,nevím proč bys měl porušovat zákon.
Doplňuji:
A teď nechápu,proč jsi dal Setapouchovi palec nahoru,když Tě vlastně urazil.

anonym

Normálně ji používej dál,nic se neděje,spoustalidí ho používání a jsou bez starostí.
pokud se obáváš postihu,použij ZIP.