macek 65

Je nějaká aplikace na vypnutí a zapnutí wifi v routeru, popřípadě jak mohu wifi vypnout?

Odpovědi
cochee

Jo, je. Jmenuje se křišťálová koule.
Wifi kde? Na routeru, notebooku, mobilu? Operační systém toho zařízení?

Edison

Jedině z web rozhraní WiFi routeru. Počítej s tím, že pak lze zapnout pouze při připojení kabelem.

nyjono

Aplikace???
Mám zásuvku s vypínačem a prostě vypnu přísun el. energie.
Co je na tom složitého?

Dochy

Musíš podle konkrétního typu – který tu nikdo nezná. Jsou pokročilejší typy, u kterých lze použít nějaké skriptování, pak další, které snad jedině přes web rozhraní a dá se očekávat, že u některých jedině napájením…