ivzez

Je nějak limitován počet nominací (v nápovědě ani hodnocení se mi to nedaří najít)?

Chtěla jsem udělit nominace třem odpovědím. (Šlo o odpovědi
v jiných otázkách, své otázky zatím nechávám otevřené.)
Potvrdila jsem nominaci, systém odepsal, že odpověď byla ohodnocena
jako užitečná, ale ohodnocení se u nominované odpovědi neobjevilo.

Nemůžu přijít na důvod:
Existuje nějaký limit, kolik nominací denně můžu udělit?
Je stanoven limit, kolik nominací může uživatel obdržet?

Zatím jsem narazila jenom na nemožnost udělit
nominaci odpovědi pod uzavřenou otázkou.

Nepočítám, kolik palců/nominací/komu dávám.
Hodnotím odpovědi/otázky, které mne zaujmou.
__

[V posledních pár dnech se mi sešlo několik otázek.
Snad to nikdo nebude považovat za „nahánění bodů“.]

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

zeptej se gecca,tomu již několik dní nemohu udělit palec,jelikož má vyčerpáno…ale mám za to,že nominovat můžeš jen tu nej=jednu…
cituju: Jak funguje hodnocení odpovědí?
Uživatelé mohou hodnotit jednotlivé odpovědi pomocí symbolů palců. Pokud je odpověď na otázku užitečná, klikněte na symbol palce nahoru. Nejlépe hodnocená odpověď se zobrazí přímo pod otázkou. Funkce hodnocení odpovědí je dostupná pouze registrovaným uživatelům, každý může odpověď hodnotit pouze jednou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/faq

Další odpovědi
gecco

Mám takový dojem, že můžeš udělit 5 nominací denně (pokud jsem ´pozoroval´ dobře, pak je jedno, zda je udělíš jednomu uživateli a nebo více).
Při pokusu o nominaci další (šesté atd.) se systém chová stejně, jen k nominaci nedojde (resp. u odpovědi není nominace vyznačena – jak se chová systém ´uvnitř´ nemám potuchy).
😉

ivzez

@McMerkurion:
Pravidla, FAQ, nápovědu i bodování jsem četla.
Všechno mi připadalo srozumitelné, dokud jsem nenarazila
na nemožnost ohodnotit nebo nominovat něčí odpověď…

Mc Merkurion

no já to bral opravdu jen z logiky věci,jestliže nominuju nejlepší odpověď,tak jen jednou,protože nejlepší může bejt jen jedna…
ale máš pravdu,pročetl jsem to znovu důkladně a já se spletl,to co jsem našel je o palcích > nahoře to už opravit nemohu,můj názor to ale nemění (jestliže tázající označí odpověď jako užitečnou,otázka se uzavře >>> není možnost označit více)…

ivzez

Mně ale jde o počet nominací obecně – před uzavřením otázky, dokud nejlepší odpověď nenominuje tazatel.

Včera se sešlo několik odpovědí v neuzavřených otázkách (v každé otázce jedna odpověď), které si podle mne zasloužily nominaci na „užitečnou odpověď“.

Ale nedařilo se mi je ohodnotit, přestože jindy takové odpovědi nominovat mohu.

Chtěla bych vědět, jestli je omezení limitem u mne (kolik nominací denně mohu dát) nebo u uživatelů (kolik nominací mohou dostat za den). Toho se stále nemůžu dobrat.

Mc Merkurion

tak jak píšu výše,hledal jsem a jsme dva,co se toho nemůžou dobrat,a ani admin do otázky neodpoví,když teď by to bylo na místě…