l.t

Je neco na co neumite odpovedet??

Nejlepší odpověď
dudu

Právě si např. nemohu vzpomenout kdo řekl: vím, že nic nevím.

Další odpovědi
anonym

Téměř jistě na ......... otázky.
Nebrat osobně,je to cílené na jiné.Oni to vědí.
Doufám.

Michal

Odpovídám jen na to, co vím a nelítám ke slovníku,potom neumím odpovědět na to co by mohlo ublížit příjemci.

standa

To dudu:

byl to Sokrates 🙂

nicasca

JESTLI SE TU ROZMÁHÁ …,senilita…,pu­berťácká blbost…,demen­ce,…,primitiv­ní průměrnost…,nebo je to ŠPATNĚ VEDENÝ SERVER…,

Pavel1212

Ne!

Nuk nuk

Takových otázek, na které neznám odpověď je hodně. Nejsem zrovna dobrá na fyziku, matematiku a podobné obory, je spousta věcí, kterým nerozumím a nemám za potřebí jen někde vygooglit odpověď.

fortin

Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud nečetl jsem spokojen a souhlasím.

roxy52

Neumím odpovědět na to,když se mě někdo zeptá,jestli spím a já fakt spím.