Avatar uživatele
Amálka14

Je nechutný, když si kluk nechává ochlupení u pohlaví?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat chodím se spolužákem do třídy v 8. třídě a on si nechává u přirození ochlupení a v podpaží. Je to nechutný, nebo je to u kluka normální, jak tvrdí on?

Zajímavá 0 před 31 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Není to nic divného. Je to úplně normální přirozená věc.
Nenormální je právě toto ochlupení oholit. Je to hloupá móda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Ono taky záleží na tom, jaká „křovina“ mu tam vyroste, no a potom, jak hygienické stvoření tu „křovinu“ nosí. Jestli si mění každej den bombarďáka, jestli si tu křovinu pravidelně meje mejdlem, atp.

Samo o sobě to nijak nechutné není, je to věc vkusu. Já tam dole, třeba, křovinu nemám rád, ale já tam mám pak chlupy dlouhé i 4–5 cm, takže chápu, že někdo to může mít jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Když to tak příroda nastavila, neměli bychom to měnit a neměli zasahovat do organismu. Osobně jsem proti pearcingu, vyholování a pod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Přichází to do módy – jakýsi návrat k přírodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Existuje mnoho typů hygieny a estetiky, a co je pro jednu osobu přijatelné, může být pro jinou nepřijatelné. Nicméně je důležité si uvědomit, že ochlupení na těle je přirozené a normální u jakýchkoli pohlaví. Pokud jde o ochlupení na pohlaví a v podpaží, mnoho mužů si je nechává na základě vlastního rozhodnutí.

Máš právo na svůj názor, ale dovolíš-li mi, poradím ti, abys respektovala jeho rozhodnutí a neodsuzovala ho za to. Jedná se o jeho osobní volbu a tak dlouho, dokud je čistý a dbá na hygienu, je to v pořádku. Pokud tě to opravdu ruší, měla by sis s ním o tom popovídat jako s kamarádem, ale s respektem k jeho volbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Především to závisí na tom, ČÍ ochlupení to je. On i jediný zrzavý/blond chloupek (příležitostně nabytý) v záplavě černé přinejmenším vypadá podivně. O dlouhodobějším skladování téhož ani nebudu diskutovat. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

A jak ty můžeš vědět, že má spolužák v 8. třídě ochlupení? Nebo jste tam oba propadli? Chutný nechutný, to záleží na tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Asi je podstatné, jestli to vadí/nevadí tobě, náš názor není nijak důležitý.
Třeba se nemusí holit úplně, ale trochu zkrátit porost není na škodu, jsou totiž situace, kdy dolní dlouhý porost úplně kazí ty konkrétní situace. Ale je to jen můj dojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nebudu bojovat proti proti přírodě jen kvůli něčímu pocitu… Chlupi rostou protože maj růst. Ponožky budu nosit i v sandálech, pokud budu mít pocit, že je příliš teplo na polobotky a příliš zima na to být naboso. Nehodlám být otrokem každého novinového článku o módě. Bohatě stačí být otrokem každého druhého 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Podivej se na sochu Davida a posud sama, jestli je to nechutny??

https://search­.seznam.cz/obraz­ky/?q=socha%20da­vida#docId=55b3a417­f9e87817

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Amálka14

No on právě říkal že to má dlouhý asi 4/5 cm a pak si to jen zkrátí

Avatar uživatele
aliendrone

Jesti dobře počítám, tak 4/5 cm – to je rovných 8mm. 😁

Avatar uživatele
Filip84

Tak „nechutný“ to není, pokud to udrží v čistotě a pořádku. Mi to, třeba, vadí, taková „křovina“, ale jako prakticky, nejen na „to“. 🤷‍♀️

Samo o sobě to „nechutný“ není.

Nový příspěvek