fionka

Je na světě více žen nebo mužů?

Nejlepší odpověď
Drap

O nějaké procento je vždy více žen

Další odpovědi
quentos

ačkoli se rodí o něco více chlapců než děvčat, v pozdějším věku se poměr obrací, žen je na světě zhruba o 2% víc

Karolí

Myslím si, že žen.

anonym

souhrnně se jen výjimečně poměru 50:50 vymkne o víc než půl procenta; u populace lidské v jednotlivých věkových skupinách většinou převažují o několik promile muži, s výjimkou skupiny nad 70 let, kde silně převažují ženy. Téměř ve všech zemích o několik promile převažují ženy. Vyšší převaha může být způsobena například vleklou válkou v dané zemi.

lexx

Mírně převažují ženy, muži se účastní válek, bojů a pracují v těžkých podmínkách kde ženy nemohou. Umírají tedy dříve.