mike beneš

Je možný usnout ve stoje?

Nejlepší odpověď
anonym

Bez problému – stačí se dostatečně unavit…
😉

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, že lze, stačí se opravdu jen unavit a spíte : 🙂
http://old.stre­am.cz/video/672223-dite-usnulo-vestoje-na-lyzich

suaeda

Na vojně ve strážní službě se mi to přihodilo. Probudil mě až náraz bodákem na samopalu do zdi. Obden 24 hod. služby a spánku málo. Ve službě jen 3 – 4 hod přerušovaného spánku. Na rotě tak 5 – 6 hod. Po několika dnech jsme usínali prakticky všude. Naštěstí toto období služeb a nevyspání netrvalo dlouho.

MK44

Usnout můžete i v chůzi. Stávalo se to lidem, nahnaným za války do armády, při dlouhých pochodech.

Kdybyste byl pták, tedy mořský pták jako je albatros, spal byste i za letu nad oceánem.

Araxis

Ano.Ale ne přímo usnout ale prodělat mikrospanek. Nevím jak u jiných ale mě vždy mikro spánek nakopne víc než pořádný kafe.

huxa

Také se podělím o zkušenost-jednou jsem usnul při jízdě na kole, probudil mě náraz naštěstí do trávy, ovšem někde na frekventované silnici by to bylo sakra nebezpečné :)