Je možný abych měla ještě větší smůlu?

Já mám strašnou smůlu, na všechno, třeba dneska v pracovních činostech jsem šlápla na hrabě a ta tyč mě praštila silou do oka a mám pod okem moncla. Klasika, jak z nějakého filmu..... Ted mám občas v tom druhém oko, do ktterého jsem se nepraštila divnej tlak, nevíte, čím to je? a Zmizí to?

Nejlepší odpověď
gecco

„Divnej tlak“ může být způsoben třeba tím, jak je oko zdravé více namáháno (aby se ´ulevilo´ poraněnému)…
___
A – „větší smůla“?
Představ si, že by někdo chtěl předvést, jak se ti to stalo – a u toho by sis udělala moncla ještě na tom druhém oku…
;-D

Další odpovědi
Drap

Ano, je pravděpodobné, že smůla bude ještě větší.

Banán88

dekuj nahode ze tomu tak chtela a dopadlo to „dobre“ ;) Jak se rika, nikdy neni tak spatne, aby nemohlo byt jeste hur.. :)

lota

Možné to je. Vždyť jsi taky na to oko vůbec nemusela vidět!:-) Hlavu vzhůru!

marci1

Otázka se rychle uzavřela. Hůře být vždycky může. Ale pokud by Tě to oko hodně bolelo, nebo se Ti točila hlava, navštiv lékaře.