Löwe

Je možné, že při rozpůlení zůstane vrchní půlka na spodní?

Když bude lidské tělo rozpůleno tenkou čepelí ve velmi vysoké rychlosti, je možné, že horní polovina zůstane nějakou chvíli na té spodní? Případně jak dlouho? A byl by člověk schopen komunikace?

P.S. Ne, nejdu nikoho rozpůlit.

Nejlepší odpověď
gecco

Kdysi jsem tuhle variantu kdesi slyšel – ale osobně ji nepovažuju za možnou – nedovolí to, podle mne, ´zmizení´ svalového tonusu a porušení stěn cév v místě ´řezu´.
😉

anonym

Mělo by se to vyzkoušet na fcoopovi, Jugarovi a jejich kolaborantech jako jsi ty.

Löwe

Mám tady pro tebe jeden citát.

„Narodil se jako hlupák a velmi úspěšně rozvinul své vrozené schopnosti.“

anonym

To jsi celý ty.

anonym

To po tobě nikdo nechce, to ty budeš půlen(a)