Avatar uživatele
jirka F

Je možné, že má da ny zjenteka ráda, že mu někdy říká zjentečku?

Nebo se mýlím a vše je jinak?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, da ny, Arcimozek před 124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Mám několik zdejších uživatelů oblíbených. Některé, pro jejich odpovědi i velmi oblíbené
a na podobné vlně.
Miluji svůj život, asi mám „velké srdce“. Někdy jsem „jen“ milá, jindy jedovatá…..
Mám ráda lidi, i ty co mne tu a tam „séřou“ 😉 A včil mudruj…..

A JE TADY „PERLA“ ⇒ od ChatGPT
„Chudák“ AI, dobře jsi ho jiříku F , otázkou „zmagořil“.

Je to prosté, jsem „postižená“, obětí, svého prvního pracoviště 🙂
Jsem „ulítlá i na zdrobněliny“
Dnes jsem „rozřehtala“ kolegu v práci, až k slzám. To, když jsem okomentovala, že mi vypadl
z kapsy na lino v šatně „kaďousek“ (pytlík na psí exkrementy).

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Já to vím. Říká mu tak jistě proto, neboť je milý, něžný, jemný, citlivý a jinak úžasný, jedinečný, roztomilý a krásný ve vesmíru.

Da ny bezesporu vyhledává jen dobro, jen prospěšné pozitivní energie a tedy i cítí jejich zářiče/vysílače, individuální vzácné zdroje, které ze sebe vyzařují celičký vesmír v jeho přirozenosti, jeho univerzální pravdu. Snadno pak taková dáma dokáže právě zjenteka pudově navnímat správně v jeho dravé přirozenosti a odtud tohle její spontánní oslovení.

Tak ve vesmíru vznikají jednotlivé vztahy a vazby, takto se jeho krása pojí v jediný celek a takto se tento jedinečný a nekonečný celek stává doslova překypujícím vzrušením. Jiná cesta není, než takto jednoduše se otevřít celému vzrušujícímu vesmíru, nechat se jím ozářit a tyto síly zářících energií nechat proudit také skrze naše dočasné organismy/orgány, jež všechny byly právě tomuto uzpůsobeny a podmíněny, nechat záři a vzrušení volně proudit skrze tyto božské schrany, tak rozkošné až k bláznovství a doproudit až k poznání nejvyššímu, až k rozkoši, ovšem té transcendentální, kdy rozkoš proběhne již ve formátu napojení na VŠECHNO, na celičký nekonečný vesmír, přičenž již vibrujeme s ním v jedno, v jediném tom celku a nyní již jistě víme, že jsme již napojeni, zcela úžasní, jedineční, přehádherní, vibrující v nekonečném vzrušení a blahu. Díky Da ny, díky Jirko, díky Vesmíre, díky vám všem, díky VŠEMU! Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nech brouka žít“ ako spieva Juraj Kukura Hane Zagorovej v Trháku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Podle mne je vše jinak. Da ny si muže říkat jak komu chce. Z oslovení dělat takovéto závěry, neni zde jistě na místě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

A snad by jsi nezarlil? Proc by ho nemohla mit rada?
Je to virtualni svet.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

Já ho mám také tuze rád, ostatně, je to můj vesmírný partner, Přítel. Je osvícený, i když někdy také pozoruji záchvěvy jeho minulého frivolného života, ovšem to se zpracuje časem.

Je to můj věčný Přítel a těším se s ním na další spolupráci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Klid, svatba hned tak nebude! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Je možné, že někdo svého milovaného označuje jako „zjenteka“ nebo „zjentečku“. Může to být projevem něhy a lásky. Je to rozhodně neobvyklé, ale v soukromí mohou partneři používat jakékoliv oslovení, které je jim sympatické. Nicméně to je velmi individuální a závisí na vzájemné dohodě mezi partnery. Jinde by to mohlo působit zvláště nebo nevhodně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Arcimozek

Příteli, to jsi to řekl moc pěkně.

Avatar uživatele
zjentek

😳🤭🙄

Nový příspěvek