Multihrana

Je možné, že kručení v břiše je spojeno s tím, že je někdo do někoho zamilovaný?

Nedávno mi kručelo v břiše, a tak se ptám, jestli to může být spojeno s tím, že se mi líbí jedna dívka? Přitom mi dříve v břiše skoro nikdy nekručelo.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

no právě…já sem asi zamilovaný každý den kolem jedenácté … pak se většinou do večera odmiluju…někdy sem schopen se zamilovat i v jednu ráno…

Další odpovědi
fcoop

Tyhle zvuky nebudou mít SNAD!' nic společného s nějakým „duševnem“.
A pokud ano – k jakému duševnímu pochodu bys přiřadil ten charakteristický a malebný zvuk,který vzniká,když se nafutruješ fazolemi..........?

Jikra

To mě děsíš! Tobě nedávno a mě kručí denně a přitom sem si nevšim, že bych se jaksi do někoho zamiloval. Tedy, jedině snad do tý velký bílý frigidní skříně.

annas

Také jsem to slyšela. Tato pověra souvisí s tím, že břicho se ve staročeštině nazývalo život = část lidského těla od prsou do třísel, břicho. Považovalo se za sídlo lásky, srdce jako symbol se objevil později.

Takže když kručelo v bříše, dívka či chlapec toužili po lásce.

Jenže to už určitě neplatí. Spíš vás může šimrat u srdce, nakonec i stažený žaludek či kručení v břiše může být známou náhlého zaujetí, ppznání něčeho nového. .

Staročeský slovník

Doplňuji:
Klikla jsem dřív Nebo kručení mohou způsobovat zažívací potíže nebo stres.

Drap

Reálnou spojitost to nemá žádnou.

petra15

No tak to se podivej do dlaní, slysela jsem totiz, ze muzi, kteri onanují – mají chlupaté dlane…ze by to mohlo nejak souviset?
Doplňuji:
Drive jsem byla nejvíce zamilovaná po setmení, to jsem zadávala ty nejlepsí otázky, ale ted, co je den delsí uz se hodlám lepsit…:-)

zjentek

odpovědí jsi dostal požehnaně, takže není moc co dodat, ale mě ještě napadlo- nemáš třeba hlad? :o
Doplňuji:
..jednou jsem byl zamilovanej, dokonce jsme s dotyčnou pak společně i žili a mi často kručelo v břiše ..no ale s odstupem času jsem zjistil, že jsem v tom vztahu měl obyčejnej hlad :o

rigormortis

Možné to je…láska je často stav frustrace a napětí, to způsobuje vylučování adrenalinu.
Adrenalin se vylučuje v oblasi břicha a tam také může více rozpohybovat peristaltické pohyby střev.
Ovšem není to jisté.

Lamalam

Pokud jsi jí samou láskou snědl, tak možná ano.

Hamon

Pokud to neni huceni o kus niz, nema to s tou slecnou nic spolecneho.

bolak

Né adrenalin jak říká rigor, ale serotonin, ten když je hladina zvýšená, zvyšuje motilitu střev.

http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Elektric­k%C3%A9_proje­vy_GIT
http://doma.no­va.cz/clanek/las­kaasex/laska-pry-neexistuje-jde-jen-o-hru-hormonu.html