Themeansar

Je možné to že jsou v Matrixu chyby?

Včera jsem byl fotografovat v Praze a vyfotografoval jsem chybu v Matrixu

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Ano

Ha, tak ty seš převtělenej Vít Kouba jo?

Drap

Jiná odpověď

.

elkon

Jiná odpověď

Moc hulíš. Uber.

Mravenec

Jiná odpověď

A zase ten feťák.

Ametyst

Jiná odpověď

Chyba v matrixu jsou drag queens a poblblý genderismus,:které otravují život malým dětem, kradou jim dětství a sexualizují jim život. Indián je proti tomu ok.

Themeansar

Zde je ta chyba v Matrixu
https://eu.zo­nerama.com/vit­kouba/Photo/9826495/3­83913003

Roman71

Vzhledem k tomu, že Vás ten indián zaregistroval, střezte se před agenty Matrixu!
Půjdou po vás 😁

Mravenec

Takže multiúčet a troll Vít Kouba.

Filip84

Mravenec: Spíš další autista a schisofrenik. Spíš. nebo další „učitel mathematiky v koncentračním táboře“. V každém případě ale Troll a odpověďmi na ty jeho koniny ho krmíš.