Andre5000

Je možné to udělat i v OS Windows 7 Home Premium?

Někde jsem četl, že v OS Windows XP je možné bezpečně smazat soubory – zálohy nainstalovaných aktualizací. Tyto soubory jsou prý označeny značkou $ (dolar).Tyto soubory jsou ale skryté. Je možné je vymazat i v OS Windows 7 Home Premium a jak to udělat, aby skryté nebyli. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, určitě to lze, minimálně programem CCleaner. Neměl by být problém.

Odkrýt to lze tak, že zrušíte v nastavení složky atribut Skrytý – kliknete na složku pravým tlačítkem myši a zvolíte Vlastnosti.

Další odpovědi
cochee

Tuším to nejsou soubory, ale složky – ale to je jedno. Jestli se nepletu, můžeš je smazat, ale pak už ty aktualizace nepůjdou odinstalovat. Zobrazení skrytých souborů a složek viz zdroj, tam tip č. 14.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/no­ve-triky-pro-windows-7-zobrazi-treba-skryte-slozky-p0z-/software.aspx?c=A091026­_200941_softwa­re_dvr