tadeas.klime

Je možné snížit deficity států, kdyby část nákladů na konkrétní vládní projekty hradili členové a voliči vládních stran?

Myslíte si, že by se problémy vládních/státních deficitů zmírnily, kdyby část nákladů na konkrétní vládní projekty hradili členové a voliči daných vítězných stran?

Nejlepší odpověď
Pepa25

To je zase nějaká bl.... hloupost

Je to NAPROSTÁ pitomost! (Co jsou to „vládní“ projekty? Já zase nechci přispívat na opoziční přidávání důchodcům …) Je vidět, že se lidé nudí a vymýšlejí kraviny. Teď jsem četl, že někdo vypočítával, kolik bude stát obchvat Litomyšle přepočteno na jednoho obyvatele (přitom obchvat bude logicky sloužit všem). To je jako chtít, aby provoz Pražského hradu hradili jen obyvatelé Prahy 1 …

Další odpovědi
elkon

Jiné

Je to hovadina a myslím, že to tu jednou proběhlo..

Ametyst

Jiné

Voliči a členové vládních stran jsou přece daňoví poplatníci, kteří to vládní socialistické rozhazování financují i tak. Bohužel i ti ostatní. Vláda přece ví, že peníze daňových poplatníků rostou na stromě.

Odpovědi.cz

Ano

Emefej

To je zase nějaká bl.... hloupost

Nesmysl. Jak by se zjišťovali voliči vládních stran?